Kayıtlı Şirket Sayısı: 4

Gülaylar Altın

Açıklama: Dünya'nın Seçtiği Marka

Bugün arkasında 80 yıla aşkın tecrübe ve sermaye birikimi olan, sağlam temeller üzerine kurulu "Gülaylar Altın", tam entegre bir yapılanma ile tasarımdan üretime, toptan satıştan perakendeciliğe, ithalattan ihracata kadar geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir.

Adres: Nuruosmaniye cad. No:63 Cağaloğlu / İST.
Telefon: 0 212 455 05 05
E-Mail: info@gulaylar.com
Web Sitesi: gulaylar.com

Köksal Ahıska Kuyumculuk

Açıklama: Kuyumcu & Alyans

1940 yılında İstanbul Kapalıçarşı'da perakende mağaza olarak faaliyete başlayan firmamız halen Kapalıçarşı, Kuyumcular cad. No:69-71 adresinde ''Köksal Ahıska Kuyumculuk & Alyans'' ünvanı altında faaliyetine devam etmektedir.

Son yıllarda tüm sektörlerde olduğu gibi kuyumculuk sektöründe de başlayan branşlaşma süreci , bizi evlilik/nişan yüzüğü ile tek taş pırlanta konusunda uzmanlaşmaya yöneltmiştir.

Halen tüm ölçüleri hazır 90 alyans modelimiz ve kişiye özel tasarımları da içinde barındıran 670 farklı el işçiliği modelimiz ile hizmet vermekteyiz.

Toptan ve perakende olarak her geçen gün artan ürün çeşitlerimiz bundan böyle ''www.altinalyans.com'' , ''www.koksalahiskakuyumculuk.com'' , ''www.alyansalyans.com'' sitelerimizde size daha da yakın olacaktır.

Kategoriler: Alyans, Pırlanta.

Adres: Beyazıt, Kapalıçarşı, Kuyumcular Cad. No:69/71
Telefon: 0 212 522 63 59
E-Mail: info@altinalyans.com
Web Sitesi: www.altinalyans.com

Goldstore

Açıklama: Türkiye'nin en büyük online mücevher mağazası.

Kategoriler: Pırlanta Takılar, Altın Takılar, El Yapımı Alyans, Alyans, Tektaş Yüzük, Tria Yüzük, Sırataş Yüzük, Fantezi Yüzük, Erkek Yüzük, Taşsız Yüzük, Küpe, Kolye, Gerdanlık, Takım, Bilezik, Bileklik, Zincir, Aksesuar, Piercing, Hızma

Adres: Baş Muhasip Sokak Murat Yılmaz İş Merkezi
Telefon: 0 212 527 77 40
E-Mail: musterihizmetleri@goldstore.co
Web Sitesi: www.goldstore.com.tr

Passa Gold

Açıklama: Alyans ve pırlanta modelleri imalatı ve satışı yapıyor.

1996 yılında kurulmuş olan firmamız kısa süre içinde kendisini geliştirerek kuyumculuk sektörünün gelişmesine öncülük etmiştir.

PASSA, 2002 yılında Türkiye'de ilk bilgisayar kontrollü CNC alyans ve bilezik makinasını üretmiş ve bu makinadan ürettiği mamulleri Türkiye ve yurtdışı pazarına sunmuştur.

2004 yılında yine bir ilki gerçekleştirerek altından protez tırnak üretmiş ve bu şık ürünü güzellik salonları ve kuyumcularda halkın beğenisine sunmuştur.

Kategoriler: Alyans, Pırlanta, Söz Yüzükleri, Alyans Kutusu.

Adres: 29 Ekim Cad.Kuyumcukent A Blok 5. Kat 3. Sk. No:39 Bahçelievler / İST.
Telefon: 0 212 603 04 64
E-Mail: (Yok)
Web Sitesi: www.passagold.com[Yukarı Git]
..:: Tavsiye Bağlantılar ::..