Kayıtlı Şirket Sayısı: 4

Gizem Uluslararası Çiçekçilik

Açıklama: Gizem Çiçek - Online Çiçek Siparişi Verin

Kategoriler: Kuru Çiçek, Sepet - Çelenk, Ferforje, Salon Bitkisi, Peyzaj & Çevre, Bahçe Alet ve Ekipmanları, Rulo Çim, Otomatik Sulama Sistemleri, Saksı Çeşitleri, Peyzaj Düzenlemeleri, Yapay Havuz, Çalı Grubu, Hidro Kültür..

Adres: Bulgurlu mah. Bulgurlu cad. Melek Sima Sk. No:8 (Bulgurlu Hamamı Karşısı) - Üsküdar / İSTANBUL
Telefon: 0 216 546 03 43
E-Mail: (Yok)
Web Sitesi: www.gizemcicek.com

Marmara Uluslararası Çiçekçilik

Açıklama: Dünya Kadınlar Günü Çiçek Siparişi

Online alışveriş sitemizdeki tüm ürünler itina ile hazırlanarak satışa sunulmaktadır. Bu ürünler İstanbul sınırları içersinde aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine teslim edilir.

Adres: Atatürk Caddesi No : 62 Maltepe / İSTANBUL
Telefon: 0 216 442 75 94
E-Mail: info@marmaracicek.com
Web Sitesi: www.marmaracicek.com

FloraTurk.com Çiçekçi

Açıklama: Online Çiçek Siparişi

Hızlı Teslimat: Siparişleriniz Türkiye'nin bir çok kentinde (09:00 - 21:00 saatleri arasında) en geç 3 saat içinde alıcıya ulaştırılır.

Kalite Garantisi: Ürünlerimiz, tazelik ve kalite açısından FloraTurk garantisi altındadır. Standardın üzerinde olmayan ürünler yenisi ile değiştirilir.

Adres: Cumhuriyet Cad. No:46 / C, Bağlarbaşı / İSTANBUL
Telefon: 0 216 545 48 21
E-Mail: bilgi@floraturk.com
Web Sitesi: www.floraturk.com

Areka Uluslararası Çiçekçilik

Açıklama: İstanbul'da bazı semtlere ücretsiz sipariş teslim.

1996 yılında Şişlide kurulan Areka Uluslararası Çiçekçilik 20 yılı aşkın tecrübeyle müşterilerine vermiş olduğu kaliteli hizmeti internet ortamına taşımış ve internetten sipariş verebileceğiniz sanal mağazamızı müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Areka Uluslararası Çiçekçilik interflora' ya bağlı 39 ülke ve yurt içindeki tüm illerdeki en kaliteli servisi verebilen çiçekçilerle çalısmaktadir. Tüm ürünlerimizde %100 ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

Mağazamızda gördüğünüz tüm ürünler kendi ürünlerimiz ve tasarımları bize özel ürünler olup İstanbul/Şişli 'de kendi atölyemizde usta eller tarafından itina ile hazırlanır ve teslim edilir.

Kategoriler: CAM ARANJMANLAR, SEPET ARANJMANLAR, ORKİDELİ ARANJMANLAR, SERAMİK ARANJMANLAR, OYUNCAKLI ARANJMANLAR, TEK GÜLLÜ ARANJMANLAR, ÖZEL DİZAYN ARANJMANLAR, BİTKİLER, BUKETLER, ÇELENKLER, GELİN BUKETLERİ...

Adres: Halaskargazi cad. Teyyareci Cemal Sok. No:32-2A (YKM mağazası arkası) Şişli / İSTANBUL
Telefon: 0 212 231 80 94
E-Mail: (Yok)
Web Sitesi: www.arekacicek.com[Yukarı Git]
..:: Tavsiye Bağlantılar ::..