Kayıtlı Şirket Sayısı: 5

MediSlim

Açıklama: İzmir Epilasyon Merkezleri

Web sitemizde geniş bir arşiv bulunmaktadır. Buradan Lazer Epilasyonu hakkında detaylı bilgi alabilir, estetik ve zayıflama ile ilgili konularda yazılar ve makaleler okuyabilirsiniz.

Adres: Dominik Cad. (Gazi ilkokulu ArkasI) Sarılar Apt. K:5 D:5 Als
Telefon: 0 232 464 66 20
E-Mail: info@medislim.com.tr
Web Sitesi: www.medislim.com.tr

Lazer Life

Açıklama: Ankara Lazerli Epilasyon Merkezi

Güzellik Merkezimizde günümüz en son teknoloji cihazlarını kullanmakta ve devamlı gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir.Aynı şekilde merkezimizde çalışan doktorlarımız ve güzellik uzmanlarımız da kullandıkları cihazlar ile ilgili en güncel eğitimleri almaktadırlar.

Adres: Ziya Gökalp Caddesi No: 16/7 06650 Kızılay - Ankara
Telefon: 0 312 430 00 34
E-Mail: (Belirtilmemiş)
Web Sitesi: www.lazerlife.com.tr

Epilazyum

Açıklama: İstanbul Güzellik Merkezi

Lazer epilasyon uygulanabilirlikteki ve sonuç almadaki başarısı ile Cynosure Apogee 5500 Lazer epilasyon Cihazı dünya üzerindeki sayılı Lazer epilasyon kollejlerinden President of Rocky Mountain Lazer College tarafından en iyi Lazer epilasyon cihazı ödülü almıştır.Epilazyum olarak biz tüm bu kriterleri sizler için düşündük ve sizin gönül rahatlığıyla epilasyon yaptırmanız için en iyi cihaz olan Cynosure Apogee 5500 cihazını sizlerin hizmetine sunuyoruz.Adres: Halaskargazi Caddesi Atamın Apt. No: 348 Kat: 1 Daire : 2 Şİ
Telefon: 0 212 230 45 86
E-Mail: (Belirtilmemiş)
Web Sitesi: www.epilazyum.com

Lazerline

Açıklama: Lazer Epilasyon'da Son Teknoloji, Uygun fiyatlar.

Cilt tipinize ve kıl renginize uygun lazer sisteminin kullanılması etkili sonuç almanız için önemlidir.Merkezimize geldiğinizde ten ve kıl yapınız uzamanlarımız tarafından değerlendirlip size en uygun olan lazer sistemi ile uygulama yapılacaktır.Unutmayın:her kıl ve ten rengine tek cihazla işlem yapılmamalı çünkü; Kalın tüylerde farklı sistem kullanılırken ince tüyler için farklı sistem,ten rengi koyu olanlar içinde farklı sitem kullanılabilinmelidir. bu nedenle lazerline birkaç lazer epilasyon sistemini bünyesinde bulundurmaktadır.Adres: İstanbul Cad.Zeytinlik Mah. Halkçı Sk. Marmara Apt.No:1 kat:
Telefon: 0 212 571 09 07
E-Mail: info@lazerline.com.tr
Web Sitesi: www.lazerline.com.tr

Daphne Lazer Epilasyon

Açıklama: Daphne lazer epilasyon ve estetik merkezleri.

Daphne lazer güzellik merkezleri deneyimli uzman kadrosu ile İstanbul da Bağdat Caddesi, Osmanbey, Acıbadem ve Bakırköy merkezleri ile hizmet vermektedir. Ekibimiz Lazer epilasyon da en başarılı sonuçları hedeflemiştir. Merkezlerimizde Kıl yapısı, cilt rengi ve Lazer epilasyon uygulanacak bölgeye göre size en uygun lazer çeşidi ile işlem yapılmaktadır. Lazer epilasyona başlamadan önce bizim gibi tecrübeli bir merkezin deneyimlerinden faydalanmanızı öneriyoruz.

Adres: Bağdat Caddesi No: 439 Suadiye / İSTANBUL
Telefon: 0 212 230 28 08
E-Mail: (Belirtilmemiş)
Web Sitesi: www.daphnelazer.com[Yukarı Git]
..:: Tavsiye Bağlantılar ::..