Kayıtlı Şirket Sayısı: 5

Egetur Evden Eve

Açıklama: İzmir Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Kuruluşumuz, geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosuyla, şehiriçi ve şehirlerarası ev - işyeri nakliyatını, depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi,taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Adres: Yalı mahallesi, Şehit Nedim Özpolat sokak. No: 1/6 Maltepe Stadı karşısı, MALTEPE / İSTANBUL
Telefon: 0 232 330 81 24
E-Mail: info@egeturevdeneve.com
Web Sitesi: www.egeturevdeneve.com

Elvan Nakliyat

Açıklama: 7 gün 24 saat hizmetinizde...

Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin her köşesine nakliye hizmeti veriyoruz. İşimize gösterdiğimiz saygıdan dolayı evden eve, bürodan büroya nakliyat işlerini, sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz.

Yılların verdiği birikim, konusunda uzman elemanlarımız geniş servis ağımız ve üstün araç kadromuz ile size zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Kategoriler: Nakliyat hizmetleri, depolama hizmetleri, ambalaj hizmetleri..

Adres: 14. Cadde 544. Sokak No: 1/3 Elvankent / ANKARA
Telefon: 0 312 260 85 42
E-Mail: info@elvannakliyat.com
Web Sitesi: www.elvannakliyat.com

Oruçoğlu Evden Eve Nakliyat

Açıklama: Oruçoğlu Nakliyat Lojistik

Orucoğlu olarak evden eve nakliyat (evden eve taşıma) ofis taşıma, şehir içi taşıma , şehirler arası taşıma, askılı textil taşıma , ev eşyası depolama , fuar taşımacılığı ve uluslar arası lojistik hizmetleri sunmaktayız. Evden eve nakliyat titizlik, eğitimli eleman kadrosu , geniş kapsamlı paketleme materyalleri , hijyen ve güven gerektirir.Oruçoğlu evden eve taşımacılık olarak mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda , hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz. Oruçoğlu evden eve nakliyat 28 yıllık tecrübesi ile evden eve nakliyat alanında bir lider.

[b]Kategoriler:[/b] Lojistik Hizmetler, Deniz Taşımacılığı, Hava Yolu Taşımacılığı, Gümrük İşlemleri, Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat, Şehir İçi Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşıma, Askılı Textil Taşıma, Ev Eşyası Depolama.

Adres: www.orucoglunakliyat.com
Telefon: 0 216 472 73 48
E-Mail: orucoglunakliyat.com@gmail.com
Web Sitesi: Göztepe Libadiye Cad. No : 105/1 Kadıköy / İS

Tüylüoğlu Evden Eve Nakliyat

Açıklama: Ucuz ve Kaliteli Taşımacılık Bizim İşimiz

TÜYLÜOĞLU evden eve nakliyat taşımacılıkta profesyonel kadrosu ile evinizi, iş yerinizi problemsiz taşır. Ayrıca fabrika, ofis vs. ambalajlama ile yüksek kalitede hizmet vermektedir.Nakliyat nasıl yapılır, nedir sorusuna TÜYLÜOĞLU evden eve nakliyat'ın merkez ve ofislerini arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.TÜYLÜOĞLU evden eve nakliyatta günümüzün teknolojik gelişmelerini devamlı takip ederek sektöründe kaliteli ve başarılı bir şekilde güvenle hızlı adımlarla yürümektedir.Tüylüoğlu evden eve nakliyat olarak aldığımız tebrikler Müşterilerimizin menuniyeti işimizi ne kadar iyi yaptığımızı göstermekde ve yüzümüzü güldürmektedir.

Adres: Pr DR. Ali Nihat Tarlan Caddesi Bahçelere Giden 2. Yol Sokak Semiha Naci Apartmanı No:15 Daire1 Bostancı / İSTANBUL
Telefon: 0 212 279 64 99
E-Mail: (Yok)
Web Sitesi: www.evdenevenakliyatt.net

Ekintaş Evden Eve Nakliyat

Açıklama: Bizim Evimiz Sizin Eviniz

Müşterilerimizin her türlü taşınma ve nakliye ihtiyaçlarına kolay, hızlı, kaliteli ve en az masrafla ulaşmalarını sağlamak amacıyla kurulmuş olan EKİNTAS NAKLİYAT Nakliye sektörüne etkin ve teknolojik çözümler sunarak müşterilerine beklentilerin üstünde hizmet sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturacağı kurumsal yapısıyla sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.Taşımacılık ve hizmet sektöründeki birçok karşılaşılan ve siz müşterilerimizin en büyük sıkıntılarından olan eşya hasarları Ekintaş tarafından taşınma başlamadan önce sigortalanmaktadır.

Bu sayede eşyalarınız güvenilir bir şekilde evinize monte edilmiş ve taşınmış olur. Şirketimizin prensibi en iyiyi, en güvenilirliği kaliteli ve başarılı bir şekilde yerine getirmektir.Adres: Bağdat Cad. Dumanlar İş Merkezi No: 130/18 Küçükyalı / İSTANBUL
Telefon: 0 216 417 65 01
E-Mail: (Yok)
Web Sitesi: www.ekintas.com[Yukarı Git]
..:: Tavsiye Bağlantılar ::..