Kayıtlı Şirket Sayısı: 4

Çiğdem Matbaacılık

Açıklama: Matbaa & Reklamcılık SAN. LTD. ŞTİ.

Firmamız 1976 yılında Türkiye Matbaacılığının merkezi Cağaloğlu'nda kurulmuş olup, daha sonra Topkapı Matbaacılar Sitesine, sitenin imkanlarının sınırlı olması sebebiylede şu anki tesislerine taşınmıştır.

Son üç yıldır gözünü zirveye diken yönetim kadrosu ve herbiri konusunda sektörün en iyileri personeliyle büyüme ivmesini arttıran, Çiğdem Matbaacılık ağırlıklı olarak banka sektörüne hizmet vermekte ve bunların dışında da her biri kendi branşında bir kısmı İstanbul'un, bir kısmı da Türkiye'nin en iyileri olan yaklaşık sayısı 200'ü bulan firmaya hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz firmaların bir kısmını referanslarımız sayfasından görebilirsiniz.

Bünyesinde Grafik Tasarım Atölyesi, Mücellithane, Ofset Baskı Atölyesi, Yapıştırma Atölyesi bulundurmaktadır.

Çiğdem Matbaacılık'ta iş bastırmak istediğiniz zamanki tipik matbaacılığa özel formaliteler yoktur. Yani işi görmeden fiyat veremeyiz, buraya gelmeden olmaz, kaporasız işe başlamayız gibi...

Kelimeler: matbaa, istanbul matbaa, matbaacılık, reklamcılık, basım işleri, formlar, ajanda, takvim, promosyon, eşantiyon, anahtarlık, kalem, masa takvimi, masa ajandası, cep ajandası, broşür, katalog, insert, matbaa, reklam, antetli, dekont, zarf, el ilanı, irsaliye, tebrik, davetiye, steckeer, çıkartma, serigrafi, matbaa, kağıt, baskı, basım, anlaşmalı matbaa, resmi, kartvizit, fatura, sevk irsaliyesi, makbuz, kırtasiye, form, sürekli form, bloknot, takvim, etiket, barkod, barcode, cilt, ciltli, küp bloknot, kaşe, mühür, ofis, çizelge, çiğdem, çiğdem matbaa.

Kategoriler: KARTVİZİT, ANTETLİ, BROŞÜR, KATALOG, DAVETİYE, TEBRİK, PROMOSYON, FATURA, İRSALİYE, AFİŞ, INSERT, AMBALAJ.

Adres: Birlik Mahallesi Çağdaş Caddesi No: 5 Ümraniye / İSTANBUL
Telefon: 0 216 612 0 612
E-Mail: (Yok)
Web Sitesi: www.cigdemmatbaa.com[Yukarı Git]
..:: Tavsiye Bağlantılar ::..