Kayıtlı Şirket Sayısı: 4

Kartvizitiniz.com

Açıklama: Kartvizitiniz.com Kargo Dahil 1000 adet Kartvizit 38 YTL. Kredi Kartı ile Ödeme.

Sitede Beyaz Kartvizit, Boş Kartvizit Zeminleri, Ağaç Ürünleri Kartvizitleri, Ağaç Makinaları Kartvizitleri, Akvaryumcu Kartvizitleri, Alçı İşleri Kartvizitleri, Anahtarcı Kartvizitleri, Asker Malzemeleri Kartvizitleri, Av Malzemeleri Kartvizitleri, Avukat Kartvizitleri, Ayakkabıcı Kartvizitleri, Balıkçı Kartvizitleri, Banka Kartvizitleri, Beyaz Eşya Kartvizitleri, Bilardocu Kartvizitleri, Bilgisayarcı Kartvizitleri, Bobinajcı Kartvizitleri, Brandacı Kartvizitleri, Cafe Kartvizitleri, Çantacı Kartvizitleri, Çeyizci Kartvizitleri, Çiçekci Kartvizitleri, Çocuk Giysisi Kartvizitleri, Dekorasyon Kartvizitleri, Demir Doğrama Kartvizitleri, Deri Giyim Kartvizitleri, Dikiş Makinaları Kartvizitleri, Döviz Bürosu Kartvizitleri, Düğün Salonu Kartvizitleri, Elektrikçi Kartvizitleri, Elektronik Eşya Kartvizitleri, Emlakçı Kartvizitleri, Erkek Kuaför Kartvizitleri, Fotoğrafcı Kartvizitleri, Gelinlikci Kartvizitleri, Gıda Ürünleri Kartvizitleri, Giyim Kartvizitleri, Halıcı Kartvizitleri, Harfiyatcı Kartvizitleri, Hırdavatcı Kartvizitleri, İç Çamaşırcı Kartvizitleri, İş Elbisesi Kartvizitleri, Kapı Satıcısı Kartvizitleri, Kargo Firmaları Kartvizitleri, Kasap Kartvizitleri, Kırtasiyeci Kartvizitleri, Kömürcü Kartvizitleri, Kozmetik Kartvizit, Kuaför Kartvizitleri ( Bayan ), Kurtarıcı Kartvizitleri, Kuru Temizlemeci Kartvizitleri, Kuru Yemişci Kartvizitleri, Kuyumcu Kartvizitleri, Manav Kartvizitleri, Matbaa Kartvizitleri, Mermerci Kartvizitleri, Mutfak Ekip. Kartvizitleri, Mobilyacı Kartvizitleri, Motorsikletci Kartvizitleri, Muhasebeci Kartvizitleri, Mutfak Iml. Kartvizitleri, Muzik Center Kartvizitleri, Nakliyatcı Kartvizitleri, Optik Kartvizitleri, Otomotiv Kartvizitleri, Oyuncakcı Kartvizitleri, Siyasi Parti Kartvizitleri, Pencere Pen Kartvizitleri, Perdeci Kartvizitleri, Petrol İstasyonu Kartvizitleri, Rafcı Kartvizitleri, Saatci Kartvizitleri, Sağlık Sek. Kartvizitleri, Sigortacı Kartvizitleri, Sobacı Kartvizitleri, Spor Merz. Kartvizitleri, Sucu Kartvizitleri, Sürücü Kursu Karvizitleri, Taxi Kartvizitleri, Tartıcı Kartvizitleri, Tekstil Kartvizitleri, Telekom Kartvizitleri, Tesisatcı Kartvizitleri, Tornacı Kartvizitleri, Traktör Kartvizitleri, Tüpçü Kartvizitleri, Tur Otobus Kartvizitleri, Unlu Mamüller Kartvizitleri, Veteriner Kartvizitleri, Yorgancı Kartvizitleri, Züccaciye Kartvizitleri gibi çok çeşitli kartvizit kategorilerine ulaşmak mümkün.

Adres: Adres: Kartvizitiniz.com Meşrutiyet Cad. No 6/A Beyoğlu Ista
Telefon: 0 212 249 47 77
E-Mail: (Yok)
Web Sitesi: www.kartvizitiniz.com

Çiğdem Matbaacılık

Açıklama: Matbaa & Reklamcılık SAN. LTD. ŞTİ.

Firmamız 1976 yılında Türkiye Matbaacılığının merkezi Cağaloğlu'nda kurulmuş olup, daha sonra Topkapı Matbaacılar Sitesine, sitenin imkanlarının sınırlı olması sebebiylede şu anki tesislerine taşınmıştır.

Son üç yıldır gözünü zirveye diken yönetim kadrosu ve herbiri konusunda sektörün en iyileri personeliyle büyüme ivmesini arttıran, Çiğdem Matbaacılık ağırlıklı olarak banka sektörüne hizmet vermekte ve bunların dışında da her biri kendi branşında bir kısmı İstanbul'un, bir kısmı da Türkiye'nin en iyileri olan yaklaşık sayısı 200'ü bulan firmaya hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz firmaların bir kısmını referanslarımız sayfasından görebilirsiniz.

Bünyesinde Grafik Tasarım Atölyesi, Mücellithane, Ofset Baskı Atölyesi, Yapıştırma Atölyesi bulundurmaktadır.

Çiğdem Matbaacılık'ta iş bastırmak istediğiniz zamanki tipik matbaacılığa özel formaliteler yoktur. Yani işi görmeden fiyat veremeyiz, buraya gelmeden olmaz, kaporasız işe başlamayız gibi...

Kelimeler: matbaa, istanbul matbaa, matbaacılık, reklamcılık, basım işleri, formlar, ajanda, takvim, promosyon, eşantiyon, anahtarlık, kalem, masa takvimi, masa ajandası, cep ajandası, broşür, katalog, insert, matbaa, reklam, antetli, dekont, zarf, el ilanı, irsaliye, tebrik, davetiye, steckeer, çıkartma, serigrafi, matbaa, kağıt, baskı, basım, anlaşmalı matbaa, resmi, kartvizit, fatura, sevk irsaliyesi, makbuz, kırtasiye, form, sürekli form, bloknot, takvim, etiket, barkod, barcode, cilt, ciltli, küp bloknot, kaşe, mühür, ofis, çizelge, çiğdem, çiğdem matbaa.

Kategoriler: KARTVİZİT, ANTETLİ, BROŞÜR, KATALOG, DAVETİYE, TEBRİK, PROMOSYON, FATURA, İRSALİYE, AFİŞ, INSERT, AMBALAJ.

Adres: Birlik Mahallesi Çağdaş Caddesi No: 5 Ümraniye / İSTANBUL
Telefon: 0 216 612 0 612
E-Mail: (Yok)
Web Sitesi: www.cigdemmatbaa.com

Balaban Matbaa & Reklamcılık

Açıklama: 1964'den beri...

1964 yılında İstanbul Ümraniye'de kurulan firmamız, istanbul matbaa sektöründe her geçen gün yükselen başarı grafiği ve kusursuz kalite anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir.

Teknolojinin gelişmesi her sektörde olduğu gibi matbaa ve reklam sektöründe de çeşitli kolaylıklar sağlamıştır. Bu kolaylıkları en doğru ve akılcı biçimde firmamıza entegre etmiş ve müşterilerimize en iyiyi sunmayı hedeflemiş değil başarmış durumdayız.

Kazanılan paranın kağıttan değil, kağıdı en iyi şekilde işlenmesinden kaynaklandığını biliyoruz ve bu amaçla baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası gibi tüm aşamalarda tek tek ve titizlikle kontrol ettiğimiz işlerimizi daha sonra birde kalite kontrolden geçiriyoruz. Kimisi Türkiye'nin kimisi İstanbul'un, sektörlerinde lider 1000'e yakın firmasına hizmet vermekten dolayı gururluyuz. İstanbul matbaa piyasasında, gözünü zirveye dikmiş personelimiz ile çalışmalarımıza ümraniye ve ıhlamurkuyu atölyelerimizde devam etmekteyiz.

Kategoriler: Nostalji, Davetiye Kataloğu, Kurumsal, Matbu Evrak, Tanıtım, Dergi, Insert, Öğrenci Yıllığı...

Adres: Alemdağ Cad. Güler Sk. No.6/C Ümraniye / İST.
Telefon: 0 216 344 13 19
E-Mail: info@balabanmatbaa.com
Web Sitesi: www.balabanmatbaa.com

Alo Kartvizit

Açıklama: Kartvizit size bir telefon kadar yakın.

Sitede Seri Ür. Kartvizit Acil Kartvizit Özel Kartvizit Kurumsal Kartvizit VIP Kartvizit Plastik Kartlar İmsakiye Antetli Kağıt Zarf El İlanı Broşür Katalog Fatura Cepli Dosya Davetiye Kurumsal Kimlik Karton Kutu Magnet - Sticker Promosyon İşleri gibi kategorilerde ürünler sunuluyor.

Kategoriler: Seri Ür. Kartvizit Acil Kartvizit Özel Kartvizit Kurumsal Kartvizit VIP Kartvizit Plastik Kartlar Takvim 2008 Antetli Kağıt Zarf El İlanı Broşür Katalog Fatura Cepli Dosya Davetiye Kurumsal Kimlik Karton Kutu Magnet - Sticker Promosyon İşleri

Adres: Topkapı Ticaret Merkezi 2, No:142. Cevizlibağ, Topkapı / Ist
Telefon: 0 212 481 21 21
E-Mail: alo@alokartvizit.com
Web Sitesi: www.alokartvizit.com[Yukarı Git]
..:: Tavsiye Bağlantılar ::..