Kayıtlı Şirket Sayısı: 5

SAYB Orman Ürünleri

Açıklama: SAYB Orman Ürünleri her türlü kereste ürünlerinin ticaretini yapıyor.

Şirketimiz kerestecilik sektörüne 1995 yılında girmiş olup, 2000 yılında faaliyet alanına inşaat plan proje ve taahhüt işlerini de ekleyerek SAYB Orman Ürünleri İnşaat Tur. Paz. San Tic Ltd. Şti. adıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kategoriler: OSB (OSB3), Plywood, Rus Çıralı Kereste, Rus Beyaz Kereste, Lareks Kereste, Yerli Beyaz Kereste, Kayın Kereste, Lambri, Rabıta, Sıvadibi, İnşaatlık Kereste.

Adres: 422. Sok. No:13 Keresteciler Sitesi. Bornova/İzmir
Telefon: 0 232 486 22 79
E-Mail: sayb@saybkereste.com
Web Sitesi: www.saybkereste.com

Uzunal Kereste

Açıklama: UZUNAL Kerestecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

1992 Yılında kurulmuş olan şirketimiz, 7 ortaklı bir aile şirketidir.

E-5 Karayolu üzeri Akyazı 'da bulunan fabrikamızın, 2006 yılının başlarında, fabrika binası tamamen yenilenmiş, işlenmiş kereste üretiminde en son teknoloji ile donatılmış dijital makine sistemleri kurulmuştur. Bunun sonucunda firmamız, üretim kapasitesini aylık maksimum 700.000 dm³/işlenmiş mamul kereste üretebilecek seviyeye getirerek sektördeki yoğun talebe en kısa sürede en kaliteli ürünle cevap verebilme konusunda liderliğini kanıtlamıştır. Genişletilmiş yeni fabrika binası ve yenilenmiş makine sistemlerimizi fabrika resimleri bölümünde görebilirsiniz.

Kurumsallaşma faaliyetleri çerçevesinde 2004 yılı ortalarında, Adapazarı Merkez şube açılışı çalışmalarına başlanmış, aynı yılın sonunda şube açılışı gerçekleştirilmiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren üretimde kaliteden ödün vermeme misyonuyla hareket eden firmamız, bulunduğu ilde ve sektöründe sürekli yükselen bir tablo çizmektedir.

Kategoriler: Doğramalık Çam, Göknar, Larex, Döşeme, Lambiri, İnşaatlık, Pervaz, Süpürgelik.Adres: Sakarya Cad. No:65 Adapazarı/SAKARYA
Telefon: 0 264 448 60 16
E-Mail: cevdet@uzunal.com.tr
Web Sitesi: www.uzunalkereste.com

Türkoğlu Kereste

Açıklama: Türkoğlu Orman Ürünleri TİC. SAN.

TÜRKOĞLU KERESTECİLİK TİC. VE SAN. A.Ş. 1967 yılında Ahmet Türk tarafından kurulan Firmamız, kuruluşundan beri orman ürünleri sektöründe faaliyet göstermektedir. 1991 yılında anonim şirkete dönüşerek Türkoğlu Kerestecilik Tic. ve San. A.Ş. adını alan firmamız, 1996 yılından itibaren Eskişehir Keresteciler Sitesi 26. Blok No:2’ de mülkiyeti firmaya ait olan 5000 m2 arazi üzerinde 2300 m2 kapalı alanlı tesiste faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız bünyesinde yerli ve ithal malzemeden başta inşaatlık kereste, lambiri, taban tahtası ve doğramalık kereste olmak üzere çok sayıda ürün imal edilerek ağırlıkla Eskişehir ve civarındaki inşaat firmaları, müteahhitler, kooperatifler ve perakende müşterilere pazarlanmaktadır. Modern teknolojiye sahip tesisimizde otomatik profil makinesi, tam otomatik çoklu dilme makinesi vb. makinelerle imalat sürdürülmektedir. Tesisimizin 25 m3’ü lambiri ve rabıta olmak üzere toplam 40 m3 günlük kereste işleme kapasitesi bulunmaktadır.

Kategoriler: Kereste, Çam Lambiri, Tahtalar, Masifpan Panel, Çıtalar, Maden Direği, Süpürgelik, Kapı Pervazı.

Adres: Keresteciler Sitesi 26. Blok Batıkent / ESKİŞEHİR
Telefon: 0 222 330 26 36
E-Mail: info@turkoglukereste.com
Web Sitesi: www.turkoglukereste.com

Güroğlu Kereste

Açıklama: Kereste Ticareti

SİTEMİZDE MASİF KAPI VE DOĞRAMALAR MARANGOZLAR TARAFINDAN İTİNA İLE YAPILMAKTADADIR.

Kategoriler: Yerli Ağaçlar, İthal Ağaçlar.

Adres: İkitelli Keresteciler Sitesi 22. Sokak No: 35 K.Çekmece / İS
Telefon: 0 212 670 00 34
E-Mail: (Belirtilmemiş)
Web Sitesi: (Belirtilmemiş)

Topaloğlu Orman Ürünleri

Açıklama: Orman Ürünleri

35 yıllık tecrübe ile sektörde varolan firmamız 1994 yılından bu yana TOPALOĞLU ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞ.GIDA.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adı altında kurumsal olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Kategoriler: OSB, Plywood, İnşaatlık Kereste, Lambri, Yerli Çam, Dekorasyon, Ahşap.

Kelimeler: Topaloğlu Orman Ürünleri, Orman, Orman ürünleri hakkında, Kereste, Kerestecilik, Keresteler, Kaliteli Kereste, İnşaatlık Kereste, Osb hakkında, Osb, Plywood hakkında, Plywood, Ahşap, Dekorasyon, Ağaç işleri.

Adres: Ademyavuz mh. Alemdağ cd. no: 437 Dudullu / Ümraniye - İstan
Telefon: 0 216 612 10 03
E-Mail: info@topaloglultd.com
Web Sitesi: www.topaloglultd.com[Yukarı Git]
..:: Tavsiye Bağlantılar ::..