Kayıtlı Şirket Sayısı: 5

Uzunal Kereste

Açıklama: UZUNAL Kerestecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

1992 Yılında kurulmuş olan şirketimiz, 7 ortaklı bir aile şirketidir.

E-5 Karayolu üzeri Akyazı 'da bulunan fabrikamızın, 2006 yılının başlarında, fabrika binası tamamen yenilenmiş, işlenmiş kereste üretiminde en son teknoloji ile donatılmış dijital makine sistemleri kurulmuştur. Bunun sonucunda firmamız, üretim kapasitesini aylık maksimum 700.000 dm³/işlenmiş mamul kereste üretebilecek seviyeye getirerek sektördeki yoğun talebe en kısa sürede en kaliteli ürünle cevap verebilme konusunda liderliğini kanıtlamıştır. Genişletilmiş yeni fabrika binası ve yenilenmiş makine sistemlerimizi fabrika resimleri bölümünde görebilirsiniz.

Kurumsallaşma faaliyetleri çerçevesinde 2004 yılı ortalarında, Adapazarı Merkez şube açılışı çalışmalarına başlanmış, aynı yılın sonunda şube açılışı gerçekleştirilmiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren üretimde kaliteden ödün vermeme misyonuyla hareket eden firmamız, bulunduğu ilde ve sektöründe sürekli yükselen bir tablo çizmektedir.

Kategoriler: Doğramalık Çam, Göknar, Larex, Döşeme, Lambiri, İnşaatlık, Pervaz, Süpürgelik.Adres: Sakarya Cad. No:65 Adapazarı/SAKARYA
Telefon: 0 264 448 60 16
E-Mail: cevdet@uzunal.com.tr
Web Sitesi: www.uzunalkereste.com[Yukarı Git]
..:: Tavsiye Bağlantılar ::..