Ana Sayfa Dost Siteler  
Kız Öğrenci Yurdu
Sosyal Faaliyetler
Sağlık Hizmetleri
Yurt Temizliği
Yiyecek ve İçecekler
Güvenlik
Edüt - Bilgisayar Salonu
Kütüphane
Çeşitli İmkanlar
Amaç Eğitim
Yeni Dostluklar
Yurt Seçimi

Haber & Yenilikler

24 tem 2008
İzmir Kız Yurtları
Eğer İzmir'de yerleşmek için bir yurt arıyorsanız bu makale size göre.

12 haz 2008
İstanbul Kız Yurtları
İstanbul'daki kız yurtları ile ilgili araştırmamız tamamlandı.

08 may 2008
Ankara Kız Yurtları
Bu makalemizde Ankara'nın yurtlarını araştırdık ve değerlendirmeler yaptık..

Hoş Geldiniz

Nasıl bir çiçek sevgiyle yetişiyorsa, insan da sevgiyle, güvenle ve ilgiyle yetişir. Gerçekten insan değerli bir varlıktır ve güzel şeyler hak etmektedir. Her zaman keyfinin yerinde olacağı, duygu ve düşüncelerini rahatlıkla paylaşabileceği ve ona değer verecek insanlarla bir arada olduğu ortamları yeğlemektedir.

Nitekim, aile ortamı saydığımız yukarıdaki özelliklerden birçok güzelliği bir arada barındırır. Aile, toplumun temel yapı taşı olduğu gibi aile içi huzur ise günümüzde en çok aranan ve bulunduğunda bırakılması zor olan, farklı ortamlara geçişte en çok sıkıntı yaşayacağımız ve kendi ailemizi özleyeceğimiz bir ortam. Bu ortamın özel olmasını sağlayan ise anne-baba ve onların evlatlarına duyduğu sevgiden geçiyor.

İşte yurt kavramını genel olarak ele aldığımız bu ve yan sitemiz olan "Erkek Öğrenci Yurdu Tanıtımları" aslında temelde bu amaç üzerine kuruludur. İstenmeyen fakat zorunlu bu ayrılık evresinde güvenli, korumalı, saygı duyulan, iyi ortamlara sahip, aktivitesi bol, aile sıcaklığını aratmayacak ortamları tanıtmak ve tartışmak bu sitenin öncelikli kurulma nedenidir.


© Copyright 2008 Kız Öğrenci Yurdu İnceleme Platformu