Ana Sayfa Dost Siteler  
Kız Öğrenci Yurdu
Sosyal Faaliyetler
Sağlık Hizmetleri
Yurt Temizliği
Yiyecek ve İçecekler
Güvenlik
Edüt - Bilgisayar Salonu
Kütüphane
Çeşitli İmkanlar
Amaç Eğitim
Yeni Dostluklar
Yurt Seçimi

Haber & Yenilikler

24 tem 2008
İzmir Kız Yurtları
Eğer İzmir'de yerleşmek için bir yurt arıyorsanız bu makale size göre.

12 haz 2008
İstanbul Kız Yurtları
İstanbul'daki kız yurtları ile ilgili araştırmamız tamamlandı.

08 may 2008
Ankara Kız Yurtları
Bu makalemizde Ankara'nın yurtlarını araştırdık ve değerlendirmeler yaptık..

İstanbul Kız Yurtları

Pembe Konak

Adres: Kuştepe Mah. Yoncalı Sok. No : 7 Şişli/İSTANBUL

Vizyonumuz : İstanbul da , velilerimizin kendi aile ve evleri gibi bilip , inanabilecekleri ikinci dahası eşdeğer aile ve evleri olmak yine kendileri adına , biricik kızlarına , aynı mükellefiyetleri bire-bir yerine getiren öncü ve örnek bir Yurt olmaktır.

Misyonumuz: Kısaca "korumak" tır. Ebeveynlerimizin bize gösterdikleri güvene , inanca layık olmak , göz nurları , biricik kızlarına karşı sadece aynaları değil adeta kendileri gibi olabilmektir. Öğrencilerimizin , öğrenim hayatlarında arzu edip , hedefledikleri başarıya ulaşabilmeleri için , kendilerinin ve ailelerinin bu amaca yönelik bizlerden istediklerini yerine getirmektir.Ailelerimize , kızları ila ilgili olarak, elimizde olmayan evlatlarının özlemi haricinde ki bir duyguyu , herhangi bir düşünceyi maddi veya manevi başka bir sıkıntıyı hissettirmemek , onları evlerinde huzurlu kılmak asli görevlerimizdendir. Öğrencilerimizi sağlıklı , mutlu ve başarılı kılmak için ise gerekeni söylemeye hacet yoktur. Çünkü kızınız artık bizim kızımızdır.

Web Sitesi »

 

Karaelmas Kız Öğrenci Yurdu

Adres: Seyit Ömer Mah. Ziya Gökalp Cad. No:61 Çapa / İstanbul.

İstanbul'da otel sistemine göre dizayn edilmiş Özel Karaelmas Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdunda aradığınız konfor ve huzurlu ortama sahip olacaksınız.

Öğrencilerin daha başarılı bir eğitim hayatı sürdürmeleri için yenilenen binasında, öğrencilerine daha konforlu bir ortam sunmak için tüm eşyalar, araç ve gereçlerde yenilenmiştir.

Odaları tek ve iki kişiliktir. Lüks yatak odalarında kişisel yatak, elbise dolabı, komodin, çalışma masası ve kitaplık yer almaktadır. 24 saat sıcak su hizmetinin verildiği yurdumuzda her odada tuvalet, banyo ve lavabo bulunmaktadır.

Web Sitesi »

 

Merter Kız Yurdu

Adres: Nafız Gürman Mah. Nazım Erten Sk. No.:11 Merter / İSTANBUL

Çağdaş, modern yönetim anlayışını ilke edinen Yurdumuz barındırdığı öğrencilere yüksek hizmet kalitesi sunuyor. Yönetim ve çalışanlar, öğrencilere ailelerini aratmayacak yakın ilgi şefkat, psikolojik destek sunduğu huzurlu bir ortamda derslerinde üstün başarı ve performans sağlanmasına yardımcı oluyor. Hedefimiz sizlerle birlikte daha iyilere ulaşmaktır. Kız öğrenci yurdumuz İstanbul’un müstesna semtlerinden biri olan Merter’de, E5 otoyoluna 100 m uzaklıkta ve metro - tramvay hattında bulunuyor. Bahçe içinde iki katlı,deprem yönetmeliğine uygun, 70 öğrenci kapasiteli binamız birçok üniversite kampüsüne birkaç km mesafede olup, tek vasıtayla ulaşım imkanı sağlıyor.

Web Sitesi »


© Copyright 2008 Kız Öğrenci Yurdu İnceleme Platformu