Ana Sayfa Dost Siteler  
Kız Öğrenci Yurdu
Sosyal Faaliyetler
Sağlık Hizmetleri
Yurt Temizliği
Yiyecek ve İçecekler
Güvenlik
Edüt - Bilgisayar Salonu
Kütüphane
Çeşitli İmkanlar
Amaç Eğitim
Yeni Dostluklar
Yurt Seçimi

Haber & Yenilikler

24 tem 2008
İzmir Kız Yurtları
Eğer İzmir'de yerleşmek için bir yurt arıyorsanız bu makale size göre.

12 haz 2008
İstanbul Kız Yurtları
İstanbul'daki kız yurtları ile ilgili araştırmamız tamamlandı.

08 may 2008
Ankara Kız Yurtları
Bu makalemizde Ankara'nın yurtlarını araştırdık ve değerlendirmeler yaptık..

İzmir Kız Yurtları

Özdeniz Kız Yurdu

Adres: Erdem Caddesi No:33 Buca/İZMİR (Hukuk Fakültesi Çaprazı)

Özdeniz Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurtları İzmir Buca'da Milli Eğitim Bakanlığ'ına bağlı olarak ilk şubesinin açılışı olan 1989 yılından bu yana edinmiş olduğu engin tecrübelerini, bilgilerini, tükenmeyen yaratıcılığını öğrencilerine en iyi hizmeti vermek için kullanmakda olup profesyonel işletme anlayışına erişmiş sektörde farklı bir yeri olan ciddi, istikrarlı ve iddialı bir kuruluşdur.

Web Sitesi »

 

Sevgi Yurdu

Adres: 308/3 Sok. No:2 Şirinyer-Buca / İzmir

Buca ilçesinde eğitim fakültesine 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde, diğer fakülte kampus alanlarına, otobüs-minibüs duraklarına, alışveriş merkezlerine yakın bulunan konumumuz öğrencilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmaktadır.

Yönetim kadrosu tamamen konusunda deneyimli profesyonellerden oluşan yurt binamızda kalan öğrencilerimizin güvenliği hassasiyetle üzerinde durduğumuz konudur.

Yurdumuz 24 saat kapalı devre kamera sistemiyle kontrol edilmektedir bunu yanı sıra yurdumuzda 24 saat en az 2 görevli ve gece görevlisi bulunmaktadır.

Web Sitesi »

 

Asil İzmir Kız Öğrenci Yurdu

Adres: 260 / 1 Sokak No:6 Buca İZMİR

Yatak Odalarımız 1-3 ve 4 kişilik olarak hazırlanmıştır. Yataklarımızın tamamı tek kişilikdir. Bakanlığımızın 60 kontenjan vermesine rağmen kontenjanımızı kızlarımızın rahatı için 48 olarak sınırladık. Gezip görmeden kararınızı vermeyin. Yurt binamız merkezi sistem ile 24 saat ısıtılmaktadır. Odalarımız düzenle hazırlanmıştır. Ayrıca kızlarımıza günümüz teknolojisi son sistem Bilgisayar ve internet kullanımıda ücretsiz olarak kullanabilmeleri sağlanmaktadır.

Ev sıcaklığı ve rahatlığında sabah kahvaltı akşam yemeklerini yiyecekleri yemek salonları, rahat ve huzurlu modern bir ortamda tamamen porselen yemek takımları ile hizmetinize sunulmuştur. Kendi evinizin sıcaklığını, rahatlığını aratmıyacak konforda Dinlenme ve TV odalarımız 8 kişiye bir oda düşecek şekilde hazırlanmıştır.

Gerektiğinde 24 saat Doktor hizmeti verebilen Revirimiz ile de kızlarınızın hizmetinizdeyiz. Duş - WC ve Lavabolarımız birinci sınıf malzemelerden özenle hazırlanmış ve 24 saat sıcak su kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Olası felaketlere karşı tüm önlemler en son teknoloji sisteme göre hazırlanmıştır. Kızlarımızın çamaşırlarını yıkaması, kurutması ve ütülemeleri için kullanımlarına 24 saat açık çamaşırhaneleri.

Web Sitesi »


© Copyright 2008 Kız Öğrenci Yurdu İnceleme Platformu