Kayıtlı Şirket Sayısı: 3

Acar Patent

Açıklama: Patent, Marka, Tasarım,İsim Tescili

Son yıllarda yaşanan global ekonomik gelişmelere paralel olarak, ülkemizde de “Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Danışmanlığı” hizmetinin önemi her geçen gün artmaktadır.

Ticari rekabetin en etkin unsurlarından biri olan ‘Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları’, iyi yönetildiği takdirde, kuruluşlarımız için ciddi bir gelir unsuru oluşturmaktadır.

Marka, patent, tasarım tescilleri ve hukuki hakların korunması konusunda donanımlı ve yetkin kuruluşlarla işbirliği yapmak, firmalarımızın bu haklarından azami şekilde yararlanması açısından son derece önemlidir.

Acar Patent Uzmanları; marka, patent ve tasarım tescillerinizin resmi işlemlerinin sonuçlandırılması ve hukuki takibinin yapılması konularında en etkin yardımcılarınız olacaktır.

Kategoriler: Marka Tescili, Patent Tescili, Tasarım Tescili, Telif Hakları, Diğerleri...

Adres: Büyükdere Cad No:57 Kat:6 Posta No:34387 Mecidiyeköy / İst
Telefon: 0 212 211 16 16
E-Mail: info@acarpatent.com
Web Sitesi: www.acarpatent.com

Borak Patent

Açıklama: Marka Patent Tescil

Türk Patent Enstitüsü ve Avrupa Patent Ofisi nezdinde işlem yapma yetkisine sahip olan firmamız, Türkiye ve tüm dünya ülkelerinde marka, patent, faydalı model, endüstriyel tasarım işlemlerinin ön araştırma, dosya hazırlama tescil işlemleri, lisans anlaşmaları ile başvurulara yapılacak itiraz ve davalarda danışmanlık hizmetleri, Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilmekte olan TSE ve TSEK belgelerinin alınabilmesi için firmalara danışmanlık hizmetleri, ürünlere barkod numarası alınması ve işlemlerinin takibi, neticelendirilmesi ve danışmanlığı hizmetlerini uzman kadromuzla titizlikle yerine getirmektedir.

Borak Marka Patent Ofisi ayrıca, Marka Tescili, İsim Tescili Barkod Belgesi, ISO 9000, CE İşareti, OHSAS, HACCP, Logo Tasarımı, TSE, TSEK, Garanti Belgesi, İmalat Yeterlilik Belgesi, Hizmet Yeterlilik Belgesi ve Ücretsiz Marka Patent Sorgulama ve Araştırması yapmaktadır.

Kategoriler: Marka Tescili, Patent Tescili, Faydalı Model Tescili, Tasarım Tescili, Yurtdışı Marka Tescili, Yurtdışı Patent Tescili, Yurtdışı Tasarım Tescili, TSE Belgesi, TSEK Belgesi, Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, İmalat Yeri Yeterlilik Belgesi, Barkod Belgesi, CE İşareti, Garanti Belgesi, Logo Tasarımı, ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000-HACCP, 18001 OHSAS, Hukuk Servisi..

Adres: Merkez Efendi Mah. E5 Güney Yanyol Sok. Sedeftepe Evleri No:
Telefon: 0 212 664 63 26
E-Mail: info@borakpatent.com
Web Sitesi: www.borakpatent.com

Ardor Patent & Marka Danışmanlık

Açıklama: Haklarınıza Birlikte Sahip Çıkalım

ARDOR Marka Patent & Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. T.C. Türk Patent Enstitüsü Resmi Marka ve Patent Vekili olup Türkiye'de faaliyet gösteren işletmelere Sınai Mülkiyet Hakları konusunda Danışmanlık hizmetleri sunmak ve kurumsal çözümler getirmek amacıyla kurulmuştur.

Adres: Reşitpaşa Cad. Aser İşhanı Kat: 5 No: 60 Avcılar / İSTANBUL
Telefon: 0 212 593 01 69
E-Mail: (Belirtilmemiş)
Web Sitesi: www.ardorpatent.com[Yukarı Git]
..:: Tavsiye Bağlantılar ::..