Kayıtlı Şirket Sayısı: 11

Gökdoğan Raf ve Donanım Sistemleri

Açıklama: Beşik Raf ve Donanım Sistemleri Sanayii ve Ticaret Ltd. Şti.

Firmamız 1965 yılında Yaşat Gökdoğan tarafından iş deneyimlerini ve akademik bilgilerini başarılı bir şekilde yansıtmasıyla kurulmuş ve gelişmiştir. Bugün 2. kuşak tarafından yönetilmektedir.

Raf ve donanım sistemlerinde en eski ve lider kuruluşlar arasında olmamızın haklı gururunu taşıyarak ürünlerimizi Gökdoğan® markasıyla Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesinde 4.700m2’lik alan üzerine kurulu olan fabrikamızda üretiyoruz. Bugün markamız Türkiye genelinde güvenilir ve yüksek kaliteli olarak tanınmaktadır. Geniş ürün gamımızı depolama rafları, hafif ve ağır yük ranzaları, market rafları, portatif çelik raflar, tel raflar, teşhir reyonları, camlı bankolar, çalışma tezgâhları, mağaza ekipmanları ve ahşap raf sistemleri oluşturmaktadır.

Müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartmak için en kaliteli, en uygun fiyatlı ürünleri, en hızlı şekilde teslim etmeyi ilke edinen firmamız tüm birimlerinde uyguladığı kalite yönetim sistemindeki başarısını, Alman kuruluşu olan TÜV Rheinland tarafından verilen ISO 9001:2000 sertifikasıyla belgelendirmiştir. Deneyimli, uzman satış ekibimizle ücretsiz projelendirme hizmeti de veren firmamız; müşterilerimizin satış öncesi dizayn edilmiş mağazalarını, depolarını üç boyutlu olarak görmelerini sağlar.

Kategoriler: Market rafları, çelik raflar, depo rafları, konfeksiyon rafları, bankolar, soyunma & dosya dolapları, çalışma tezgahları, turnikeler, ranzalar, diğer ürünler ve tel raflar...

Adres: 17. Sokak No:36 06370 Ostim - ANKARA
Telefon: 0 312 385 84 00
E-Mail: info@gokdogan.com.tr
Web Sitesi: www.gokdogan.com.tr[Yukarı Git]
..:: Tavsiye Bağlantılar ::..