Kayıtlı Şirket Sayısı: 11

Eurochrom

Açıklama: Mağaza, Dekorasyon, Raf, Sistemleri, Vitrin, Mankenleri

1987 yilinda konfeksiyon standlari ile uretime baslayan firmamiz, ilerleyen yillarda magaza donanimi gereksinimini karsilamak uzere Raf-Sistemleri'ni de imalat portfoyune katmistir.

Kategoriler: Konfeksiyon standları, portatif standlar, raflı standlar, ayna çerçeveleri, havuz sepetler, vitrin mankenleri, kemer/kravat standları, klasik ray sistem, aksesuarlı ray sistem, kanallı pano sistem, raflı stand sistem, oval direk sistem, duvara oval sistem, lüks direk sistem, deko 1/2 sistem, ahşap masa-kabin, boru ve cam bağlantıları.

Adres: İbrahim Çavuş Mah. Mevlana Kapı No: 37 Çapa/İST.
Telefon: 0 212 529 61 06
E-Mail: (belirtilmemiş)
Web Sitesi: www.eurochrom.com

Beka Stand

Açıklama: Siz Hayal Edin Biz Tasarlayalım

Yüzlerce referansa sahip mağaza otomasyonunda öncü kuruluşlardan biri Beka Stand, çeşitli ürünlerle hizmetinizde.

Kategoriler: Alüminyum Kanallı Pano, Element (Delikli) Sistem, Ayna ve Oturma Grupları, Orta Standlar, Market Arabaları Sepetler, Bankolar ve Kabinler, Box Sistem, Magic Sistem, Plastik Mankenler, Polyester Mankenler, Joker Sistem.

Adres: Akdeniz Cad. G57 Sk. No: 10 Ferhatpaşa Samandıra / İST.
Telefon: 0 216 471 81 81
E-Mail: info@bekastand.com.tr
Web Sitesi: www.bekastand.com.tr

Standard Depo ve Raf Sistemleri A.Ş.

Açıklama: Depo ve Raf Sistemleri

Standard Depo ve Raf Sistemleri A.Ş. depolama sistemlerinin kurulması için çelik raf tasarımı, üretimi ve satışı faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunmak temel politikamızdır.

Siz müşterilerimize yapabileceğimizin en iyisini sunmak ve maksimum faydayı sağlamak, müşterilerimizi yanlız bugün değil, gelecekte de yanımızda görmek temel amacımızdır.

Kategoriler: Sırt sırta raf sistemleri (Back to back), Dar koridor, İçine girilebilir ve içinden geçişli (Drive In), Giydirme depo (Silo), Konsol kollu (Ağır tip ve Hafif tip), Sipariş hazırlama, kayar (kutulu), platform, delta, askılı, arşiv depo, otomotiv, süpermarket raf sistemleri, drive in satellite...

Adres: Perpa Ticaret Merkezi B Blok No:2529 Kat:13 Okmeydanı İst.
Telefon: 0 262 349 30 16
E-Mail: standardst@superonline.com
Web Sitesi: www.standart.gen.tr

Mimarca Raf

Açıklama: Arşiv Depolama İstifleme Sistemleri

İş hayatına Hürkon Raf Sistemleri ile 1987 yılında raf satışı ile başlayan firmamız 1994 yılından bugüne mimarcaraf arşiv ve depo İstifleme ekipmanları ile imalata başlayıp raf sektöründe faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Raf sistemleri ve ekipmanları konusunda geniş ürün yelpazesi ile Türkiye'de kullanılan ürünlerin ilk uygulayıcısı olma özelliğine sahiptir.

Kullanılan tüm ürünlerin hammadde mamül ve yarı mamül olan malzemeleri TSE-ISO kalite sistemine göre seçilmiş olması üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin kullanılması noktasında müşterilerimize ayrı bir güven unsuru olmuştur.

Kategoriler: Çelik Raf, Rack Sistem, Mini Rack, Dolaplar, Compact Sistem, Konveyör, Mezanize Raf, Paslanmaz Raf..

Adres: Barbaros Bulvarı No: 36/6 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon: 0 212 251 16 36
E-Mail: mimarca@mimarcaraf.com
Web Sitesi: www.mimarcaraf.com

Temesist RAF

Açıklama: Depo, Depo Raf Sistemleri, Raf Sistemleri, Depolama Sistemleri, Rack Systems, Storage, Ağır Yük Rafları, Hafif Yük Rafları, Hakkında...

Depo Projelerının hazırlanması,rafların kurulumu, montajı, anahtar teslimi sistemler.

Temesist, müşterilerine sunmuş olduğu depo ve raf ürünlerinin üretimi, tasarımı, kurulumu, ve yeniden yapılandırılması ile ilgili çalışmalarının her aşamasında toplam kalite yönetimi prensibini benimsemiş ve bunuda ISO-EN 9001-2000 ile belgelendirmiştir.

Kategoriler: Sırt sırta raf sistemleri, yüksek irtifa rafları, giydirme cephe sistemleri, Drive-In içine girilebilir raflar, mezanin sistem, konsollu kollu raflar, arşiv ve depo rafları, hafif yük araçları, civatalı raflar, taşıma paletleri, hücre mekiği...

Adres: İmsan sanayi sitesi E blok No:4-5 İkitelli / İstanbul - TÜRK
Telefon: 0 212 444 0 559
E-Mail: info@temesist-raf.com
Web Sitesi: www.temesist-raf.com

Gökdoğan Raf ve Donanım Sistemleri

Açıklama: Beşik Raf ve Donanım Sistemleri Sanayii ve Ticaret Ltd. Şti.

Firmamız 1965 yılında Yaşat Gökdoğan tarafından iş deneyimlerini ve akademik bilgilerini başarılı bir şekilde yansıtmasıyla kurulmuş ve gelişmiştir. Bugün 2. kuşak tarafından yönetilmektedir.

Raf ve donanım sistemlerinde en eski ve lider kuruluşlar arasında olmamızın haklı gururunu taşıyarak ürünlerimizi Gökdoğan® markasıyla Ankara Sincan Organize Sanayi Bölgesinde 4.700m2’lik alan üzerine kurulu olan fabrikamızda üretiyoruz. Bugün markamız Türkiye genelinde güvenilir ve yüksek kaliteli olarak tanınmaktadır. Geniş ürün gamımızı depolama rafları, hafif ve ağır yük ranzaları, market rafları, portatif çelik raflar, tel raflar, teşhir reyonları, camlı bankolar, çalışma tezgâhları, mağaza ekipmanları ve ahşap raf sistemleri oluşturmaktadır.

Müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartmak için en kaliteli, en uygun fiyatlı ürünleri, en hızlı şekilde teslim etmeyi ilke edinen firmamız tüm birimlerinde uyguladığı kalite yönetim sistemindeki başarısını, Alman kuruluşu olan TÜV Rheinland tarafından verilen ISO 9001:2000 sertifikasıyla belgelendirmiştir. Deneyimli, uzman satış ekibimizle ücretsiz projelendirme hizmeti de veren firmamız; müşterilerimizin satış öncesi dizayn edilmiş mağazalarını, depolarını üç boyutlu olarak görmelerini sağlar.

Kategoriler: Market rafları, çelik raflar, depo rafları, konfeksiyon rafları, bankolar, soyunma & dosya dolapları, çalışma tezgahları, turnikeler, ranzalar, diğer ürünler ve tel raflar...

Adres: 17. Sokak No:36 06370 Ostim - ANKARA
Telefon: 0 312 385 84 00
E-Mail: info@gokdogan.com.tr
Web Sitesi: www.gokdogan.com.tr

Tümkur Raf Sistemleri

Açıklama: Raf sistemleri, vitrin mankeni, banko, askı, vitrin düzenlemesi alanlarda üretim.

Sitelerinden Raf Sistemleri , Bankolar, Standlar, Aksesuarlar, Kabinler ile birlikte diğer Çözümlerimizin hakkında, yaptıkları işlerden örnekleri içeren uygulamalı fotoğrafları inceleyerek bilgi edinebilirsiniz.

Kategori: Raf Sistemleri, Bankolar, Standlar, Aksesuarlar, Kabinler, Diğer Çözümler..

Adres: M. Nezihi Özmen Mh. Nadide Sk. D Blok No:70 Merter / İST.
Telefon: 0 212 291 60 84
E-Mail: (Belirtilmemiş)
Web Sitesi: www.tumkur-raf.com

Rafsan RAF

Açıklama: Sağlam Ekonomik Pratik

Hayatı kolaylaştıran, mekanları güzelleştiren, insana güven veren “Sağlam, Ekonomik, Pratik, Estetik” ürünler sunmaktadır.

Firmamız; çalışmalarını tasarımdan başlayarak tüm üretim ve üretim sonrası aşamalarda uzman bir kadro aracılığı ile yürütmektedir. Rafsan Raf Sistemleri, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine en iyi ve uygulanabilir çözümleri sunmak amacıyla tasarımlarını en uygun çizim programları ile hazırlamaktadır. Profesyonel teknik personeli depo ve raf sistemi kurulacak alanda fizibilite çalışmaları yaparak, işletmelerin depo ve proje yönetimini üstlenmektedir. Profesyonel ve eğitilmiş personelden kurulu montaj ekibi, Rafsan müşterilerine uluslararası standartlara uygun montaj ve kurulum çalışmaları yapmaktadırlar.

Çelik raftan raylı sisteme farklı raf çözümleri sunan şirketimizin iş örnekleri ve ürün modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Kategoriler: Çelik Raf, Rack Sistem, Drive-In Drive, Konveyör Sistem, Eko Rack Sistem, Katlı Sistem, Dosya Dolapları, Soyunma Dolapları, Compact Sistem..

Adres: Barbaros Bulvarı No:36/6 Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon: 0 212 288 90 90
E-Mail: rafsan@rafsanraf.com
Web Sitesi: www.rafsanraf.com

Teknik RAF

Açıklama: Süper Market Reyonları, Çelik Raf Sistemleri, Ağır Yükleme Rack Sistemleri, Suntalam Raflama ve Banko, Askılık, Sepet ,Teşhir Sistem

Raf sektöründe hizmet veren firmamız, günden güne büyüyüp teknolojisinin son aşamalarını sizlerin hizmetine sunmayı amaç edinmiştir.

Hedeflerimiz, mekanlarınızda dekoratif ortamları oluşturmak, müşterilerinizin rahat alış veriş imkanlarını sağlamak.

Alanımızda teknolojinin hizmetlerini, tekniğimizle birleştirerek süper market reyonları, çelik raf sistemleri, ağır yükleme reck sistemleri, suntalam raflama ve banko, askılık, sepet gibi ürünleri uzman kadromuzla hizmet vermeye hazırız.

Kategoriler: Çelikraf Sistemleri, Rack Sistem, Mini Rack Sistemleri, Dolaplar, Izgara Raflar, Teşhir Rafları.

Adres: Tarlabaşı Bulvarı No:57 Beyoğlu / İSTANBUL
Telefon: 0 212 293 29 59
E-Mail: info@teknikraf.com
Web Sitesi: www.teknikraf.com

KANTARCI Çelik Raf San. Tic. A.Ş.

Açıklama: (Açıklama bulunamadı)

Kantarcı Çelik Raf Sanayi Ticaret A.Ş. 50 yılı aşkın süredir metal, ahşap raf sistemleri, metal ofis mobilyaları ve market ekipmanları alanında hizmet vermektedir.

Kurucumuz Nuh Mehmet KANTARCI’nın yarım asırlık deneyimleri üzerine kurulmuş olan Kantarcı Çelik Raf Sanayi Ticaret A.Ş. ilk günden itibaren kalitesi ve fiyatları ile sektöründe öncü ve tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.

Bu sayfalarda; deneyimlerimizi, kalite anlayışımızı ve emeğimizi yoğurarak oluşturduğumuz ürünlerimizi sunmaya çalıştık...

Kategoriler: Duvar Reyonları, Orta Reyonlar, Meyve ve Sebze Reyonları, Unlu Mamül ve Şekerleme-Kuruyemiş Reyonları, Kasa Bankoları ve Turnikeler, Tel Grubu (Alışveriş Sepetleri), Vitrinli Bankolar

Adres: Osman Kavuncu Cad. 7. Km. 38070 Kayseri / TÜRKİYE
Telefon: 0 352 327 03 52
E-Mail: kantarci@kantarci.com.tr
Web Sitesi: www.kantarci.com.tr/

Raf Yapı, Raf Sistemleri SAN. ve TİC.

Açıklama: Çelik raf, Çelikraf Arsiv ve Depolama Sistemleri,mekanlarin ideal kullanimi ve ürünlerin teshirinde güvenilir ve ekonomik çözümler.

Firmamız 1990 tarihinde kurulmuştur. 12 yıllık azımsanmayacak bir zaman dilimiyle, halen siz saygı değer müşterilerimize hız kesmeden hizmet vermeye devam etmektedir.

Kategoriler: Raf Sistemleri, Kitaplıklar, Butik Rafları, Market Rafları, Askılıklar, Dolaplar ve Eczane Grupları.

Adres: Tarlabaşı Bulvarı No: 95 Taksim - Beyoğlu / İstanbul
Telefon: 0 212 249 98 52
E-Mail: info@rafyapi.com
Web Sitesi: www.rafyapi.com/[Yukarı Git]
..:: Tavsiye Bağlantılar ::..